Igal inimesel, igal hingel on oma lugu ja oma laul, oma unikaalse viisiga. Iga inimene ja tema „ hinge laul“ on ülimalt väärtuslik ning kordumatu. Inimese hing ja keha moodustavad terviku. Kui inimese hing on katki või on tema elus mingi probleemne olukord, mis näib ületamatu, muutub hingelaul kurvaks, või kaob hoopis.

Pole olemas kahte identset inimest ega olukorda. Pole olemas ka lahendamatuid probleeme, kuigi vahel näib see nii. Iga inimese olukordade individuaalsuselt lähtuvalt saab leida just igaühele sobivad lahendused.

Suurima rõõmuga olen kaaslaseks ja abistajaks, et märgata, leida, mõtestada, lahti harutada ja lahendada kõigi abivajajate keerulised ja vähem keerulised olukorrad, et igaühe hing saaks heliseda oma rõõmulaulu.

Et olla kõigile kättesaadav, on kokkuleppel võimalik psühholoogiline nõustamine Skype ja telefoni vahendusel. Vajadusel teen ka koduvisiite ( esialgu ainult Haapsalu linna piires). Nõustamine toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kõik nõustamised, teraapiad ja töötoad palun kindlasti eelnevalt kokku leppida telefonil 59 818 966 ( E - R 10.00 - 16.00) või e-kirja teel: helingheling9@gmail.com.

Nõustamised kokkuleppel ka õhtuti ja nädalavahetustel.