MINUST

 

 

Olen Helena Landes ja keskuses töötan esmatasandi psühholoogilise nõustajana, perenõustajana ja PCOS kogemusnõustajana. Minu suurest kirest ja armastusest inimeste, psühholoogia ning kristluse vastu sündis kindel otsus saada psühholoogiks (religioonipsühholoogiks) - pereterapeudiks.

Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduskonda psühholoogiat õppima asusin aastal 2009. Bakalaureusetöö kaitsesin ja ülikooli lõpetasin aastal 2013. Sellesse ajavahemikku mahtus ka pereteraapiakursus, grupiteraapiakursus Arengukeskuses „ Avitus“ ja vabatahtlik hingehoiupraktika Oru hooldekodus.  Just äsja kaitsesin edukalt religioonipsühholoogia valdkonda kuuluva magistritöö teemal "Õnnelikkuse seosed religioossuse ja müstilise kogemusega Eesti valimil" ja sellega lõpetasin ühtlasi ka magistriõpingud Tartu Ülikooli Usuteaduskonnas ja pooleli on ka pereteraapiaõpingud. Alates 01.09.2020 alustasin Tartu Ülikooli Psühholoogia Instituudis psühholoogia magistriõpinguid kliinilisel suunal.

Kõik saadud hindamatud teadmised ja kogemused vormusid pisitasa nõustamis- ja teraapiakeskuseks „Heling“, mille nimi on tulnud sõnapaarist „helisev hing“.

Minu hinge paneb helisema see, kui näen, et minu kaasrändamisest on olnud kasu ja kellegi südames heliseb taas rõõmulaul.